Apartamente per shitje ne Golem

Golem/Durres Web Reference: AVP1731
€ 16,500
  • Property size 30 m²
  • Property size 0 Garazh
  • Property size 1 Dhome
  • Property size 1 Banjo
Contact Agent
Albania Vacation Email this agent

Ne nje pallat te pozicionur ne vijen e pare te bregut te detit isponojm per shitje 4 apartamente me siperfaqe 30 m2 , 50 m2 , 79 m2 dhe 86 m2.Brenda Rezidences ndodhen 2 pishina te hapura 1 pishin te mbyllur,ambjente biznesi dhe relaxuse.Apartamentet kane pamje nga deti dhe kan punime teper cilsore.
Cmimi 550 euro/m2

Gallery

Property Map