Apartamente per shitje ne Vlore

Uji i Ftohte/Vlore Web Reference: AVP797
€ 39,600
  • Property size 67 m²
  • Property size 0 Garazh
  • Property size 1 Dhome
  • Property size 1 Banjo
Contact Agent
Albania Vacation Email this agent

Shiten 2 Apartamente me siperfaqe 67 m2.Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri vetem 100 metra nga rruga Skel-Uji i Ftohte prane Hetel Delfinit.Apartamentet jane te perfunduar dhe te mobiluar.Cmimi 600 euro per m2.

Property Map