Apartamente me pamje nga deti

Uji i Ftoht/Vlore Web Reference: AVP1740
€ 33,000
  • Property size 33 m²
  • Property size 0 Garazh
  • Property size 1 Dhome
  • Property size 1 Banjo
Contact Agent
Albania Vacation Email this agent

Apartamentet jane te pozicionuara ne zonen me te bukur te Vlores te te Kalase se saj, Apartamentet i karakterizon pamja mahnitese nga deti Jon, freskia dhe pastertia e zones aty. Ndodhet ne pjesen kodrinore te vijes bregdetare buze rruges nacionale.Apartamentet kan siperfaqe te ndryshme duke filluar nga 33 m2 (Garsioner) dhe Apartamente 1+1 me siperfaqe 61 m2,63 m2,73 m2 dhe 77 m2.
Cmimi 1 000 euro/m2

Karakteristikat Kryesore

  • Pamje nga Deti

Gallery

Property Map